Darien @ Harding Results

Event Completed

Warren Harding HS Bridgeport , CT

May 12th, 2021 @ 4:00PM

Results by Northeast Sports Timing Service

https:http://www.nestiming.com/events/darien-harding-21



Licensed to Northeast Sports Timing Service - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/12/2021 06:57 PM
        Darien vs. Harding/Bassick/B'port Central Dual Meet - 5/12/2021        
                            Results @ nestiming.com                            
                          Warren Harding High School                           
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Neysha Santiago            9 Harding                15.14      15.02   2   5   
  2 Ella Schneeberger         10 Darien                 16.80      15.22   1   3   
  3 Alysha Merritt             9 Harding                15.50      15.28   2   1   
  4 Paige Domenici            11 Darien                 14.50      15.52   2 
  5 Chelsea Donovan           10 Darien                 15.09      15.84   2 
  6 Anya Napoli               10 Darien                 16.81      16.07   1 
  7 Audrey Miller              9 Darien                 16.11      16.09   2  16.088
  8 Yillyan Contreras         11 Bridgeport C                      16.09   1  16.089
  9 Olivia Pistone            11 Darien                 16.07      16.18   2 
 10 Rithwika Veeturi           9 Darien                            16.19   1 
 11 Beyonce Philogene          9 Bassick                16.38      16.47   1 
 12 Yashila Beavers            9 Bassick                15.64      17.27   2 
 13 Allyn Roedel              10 Darien                 17.61      17.97   1 
 14 Victoria Castellani        9 Bridgeport C                      20.28   1 
 -- Nashaly Harrison           9 Harding                15.24        DNS   2 
 -- Jose Narcisse              9 Bassick                             DNS   1 
 
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Keziah Gyimah-Padmore     10 Darien                 29.22      28.64   3   5   
  2 Evelyn Trudel              9 Darien                 30.13      30.20   3   3   
  3 Lizzie Barber             12 Darien                            30.97   2   1   
  4 Caroline White             9 Darien                 33.03      32.22   3 
  5 Chelsea Donovan           10 Darien                 32.08      32.62   3 
  6 Paige Domenici            11 Darien                 33.15      32.84   3 
  7 Alysha Merritt             9 Harding                32.94      33.53   3 
  8 Josie Herbert             11 Darien                 34.34      33.63   2 
  9 Audrey Miller              9 Darien                 33.51      33.65   3 
 10 Ella Schneeberger         10 Darien                            33.85   1 
 11 Neysha Santiago            9 Harding                31.72      33.96   3 
 12 Olivia Pistone            11 Darien                 35.24      34.39   2 
 13 Anya Napoli               10 Darien                 35.78      34.42   2 
 14 Yillyan Contreras         11 Bridgeport C                      35.68   1 
 15 Beyonce Philogene          9 Bassick                40.36      36.67   2 
 16 Alexandria Vairo          10 Darien                 35.52      37.64   2 
 17 Amanda O'Flanagan          9 Darien                 37.42      38.17   2 
 18 Yashila Beavers            9 Bassick                35.48      38.31   2 
 19 Victoria Castellani        9 Bridgeport C                      45.59   1 
 -- Jose Narcisse              9 Bassick                             DNS   1 
 -- Nashaly Harrison           9 Harding                             DNS   1 
 -- Rithwika Veeturi           9 Darien                              DNS   1 
 
Girls 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lizzie Barber             12 Darien               1:09.86    1:10.39    5   
  2 Whitney Scallon           11 Darien               1:16.80    1:14.41    3   
  3 Josie Herbert             11 Darien               1:14.05    1:16.70    1   
  4 Neysha Santiago            9 Harding                         1:18.15  
  5 Katie Pombar              11 Darien               1:16.13    1:19.46  
  6 Sophye Davey              10 Darien               1:25.41    1:29.40  
 -- Ana Maniatty              11 Darien               1:12.70        DNS  
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cabot Smith               10 Darien               3:05.00    3:06.59    5   
  2 Olivia Perkins            10 Darien               3:16.68    3:11.04    3   
  3 Annie Quick               10 Darien               3:25.59    3:13.44    1   
  4 Maggie Crotty             10 Darien               3:17.40    3:16.52  
  5 Ella Bates                10 Darien               3:13.13    3:17.94  
  6 Clara O'Connor            11 Darien               3:03.87    3:18.32  
 
Girls 100 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Chelsea Donovan           10 Darien                 23.18        DNS  
 
Girls 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Darien  'A'                                         53.48      58.05    5   
     1) Chelsea Donovan 10              2) Paige Domenici 11              
     3) Keziah Gyimah-Padmore 10        4) Evelyn Trudel 9                
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
 -- Darien  'A'                                       4:25.00        DNS  
     1) Lizzie Barber 12                2) Cabot Smith 10                 
     3) Katie Pombar 11                 4) Whitney Scallon 11             
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Natalie Grimm             10 Darien               4-06.00    4-06.00    5   
     4-02 4-06 4-08 
        O  XXO  XXX 
 -- Ana Maniatty              11 Darien               4-06.00        DNS  
 -- Chelsi Chevannes          12 Darien               5-04.00        DNS  
 
Girls Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Maggie Russell            11 Darien                          8-00.00    5   
     7-00 7-06 8-00 8-06 
        O   XO  XXO  XXX 
  2 Natalie Volz              12 Darien                          7-00.00    3   
     7-00 7-06 
       XO  XXX 
  3 Paige Domenici            11 Darien                          6-00.00    1   
     6-00 6-06 
       XO  XXX 
 -- Chelsea Donovan           10 Darien                               NH  
     5-06 
      XXX 
 
Girls Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Evelyn Trudel              9 Darien              12-03.00   13-09.00    5   
      13-02  13-09  13-02.50         
  2 Caroline White             9 Darien              11-03.00   12-09.00    3   
      11-10.50  12-07  12-09           
  3 Audrey Miller              9 Darien              11-06.00   12-02.00    1   
      10-08.75  12-02  11-08         
  4 Keziah Gyimah-Padmore     10 Darien              13-09.00   12-00.00  
      FOUL  11-02  12-00         
 -- Nashaly Harrison           9 Harding                             DNS  
 -- Chelsi Chevannes          12 Darien              16-11.00        DNS  
 
Girls Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Keziah Gyimah-Padmore     10 Darien              31-01.00   30-01.00    5   
      30-00  30-01  FOUL         
  2 Evelyn Trudel              9 Darien              28-03.00   28-11.00    3   
      28-11  28-06.50  25-06         
  3 Caroline White             9 Darien              25-10.00   26-08.50    1   
      24-03.50  26-00  26-08.50           
 
Girls Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Amanda Smith               9 Darien              23-08.00   23-11.00    5   
      23-11  23-02  23-10.50         
  2 Stephanie Perez           10 Harding             22-05.50   23-05.50    3   
      23-05.50  20-08.50  19-03.50         
  3 Maggie Russell            11 Darien              25-11.50   23-04.50    1   
      21-08  23-04.50  22-09         
  4 Alijah Walker             10 Harding             21-09.00   22-04.00  
      22-02.50  21-11.50  22-04         
  5 Abby Neumann              10 Darien              24-08.50   20-03.50  
      20-03.50  17-11  19-03.50         
  6 Nora Ashrifeh             11 Darien              18-08.00   17-05.50  
      17-05.50  15-08.50  16-07           
  7 Scarlett Kniffen           9 Darien              20-11.00   16-09.00  
      16-04  15-02  16-09         
 -- Chelsi Chevannes          12 Darien              30-09.00        DNS  
 
Girls Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alijah Walker             10 Harding                75-09      79-08    5   
      79-08  72-11  FOUL         
  2 Maggie Russell            11 Darien                 78-03      73-11    3   
      65-05  73-11  69-08         
  3 Amanda Smith               9 Darien                 70-05      73-10    1   
      67-10  73-10  FOUL         
  4 Nora Ashrifeh             11 Darien                 42-06      51-09  
      49-05  51-09  44-07         
  5 Scarlett Kniffen           9 Darien                 47-07      45-09  
      FOUL  45-09  40-10         
  6 Allyn Roedel              10 Darien                 54-06      44-10  
      42-11  FOUL  44-10         
  7 Amanda O'Flanagan          9 Darien                 34-03      35-00  
      26-10  FOUL  35-00           
 -- Abby Neumann              10 Darien                 65-07       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 -- Stephanie Perez           10 Harding                46-02        DNS  
 
Girls Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Amanda Smith               9 Darien                 77-04      85-09    5   
      84-10  85-09  78-09         
  2 Alijah Walker             10 Harding                57-03      74-03    3   
      FOUL  74-03  50-10         
  3 Beyonce Philogene          9 Bassick                59-07      57-10    1   
      57-00  57-10  54-10         
  4 Yashila Beavers            9 Bassick                53-04      51-08  
      FOUL  51-08  49-05         
  5 Abby Neumann              10 Darien                 59-09      49-09  
      44-07  49-09  45-00         
  6 Stephanie Perez           10 Harding                51-10      39-00  
      39-00  33-00  30-10         
  7 Nora Ashrifeh             11 Darien                 38-07      33-06  
      33-05  29-11  33-06         
  8 Amanda O'Flanagan          9 Darien                 37-05     J33-06  
      33-04  29-00  33-06           
  9 Scarlett Kniffen           9 Darien                 44-01      30-05  
      30-05  28-01  22-01         
 -- Jose Narcisse              9 Bassick                             DNS  
 -- Catherine Hunter          12 Darien                 91-05        DNS  
 
Boys 100 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Raphael Gomez             12 Bassick                           12.09   2   5   
  2 Luke Ridder               12 Darien                 12.32      12.34   4   3   
  3 Marvin Baptiste           12 Bridgeport C           12.38      12.53   4   1   
  4 Kiran Ebrahimi            11 Darien                 12.72      12.60   3 
  5 Taswayne Anderson          9 Harding                12.63      12.64   4 
  6 Eamonn Gallagher          11 Darien                 12.95      12.74   3 
  7 Jacob Hardy               10 Darien                 12.96      12.87   3 
  8 Giovanni Gerard           11 Harding                12.72      12.94   3 
  9 John Kitenge              12 Bassick                           12.99   1 
 10 TJ Boucher                 9 Darien                 12.79      13.10   3 
 11 Alex Vogt                 11 Darien                 12.78      13.27   3 
 12 Vaughan Silcox             9 Darien                 13.80      13.32   2 
 13 Marcus Ashcraft            9 Darien                 13.47      13.51   2 
 14 George Martin              9 Darien                 14.10      13.57   2 
 15 Davis Depp                10 Darien                 27.50      13.62   2 
 16 Stephen Carlo             11 Darien                            13.86   1 
 17 Chris Lia                 11 Darien                 14.14      14.03   2 
 -- Lucas De Graff            11 Darien                 28.50        DNS   1 
 -- Amir Brown                11 Bridgeport C                        DNS   1 
 -- Vincent Xu                12 Darien                 12.60        DNS   4 
 -- Michael Hemmings          10 Bridgeport C           12.44        DNS   4 
 -- Kyle Nedrick              10 Harding                12.64        DNS   4 
 -- Jaydon Gelin              12 Bridgeport C           12.04        DNS   4 
 -- Shaqur Beckett            12 Harding                12.16        DNS   4 
 -- Luke Dehmel               11 Darien                 13.01        DNS   2 
 -- Mitchell Davis             9 Darien                 13.57        DNS   2 
 -- Jonathan Jean             10 Harding                12.87        DNS   3 
 -- Rodly Bonhomme            11 Bridgeport C           12.94        DNS   3 
 
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Shaqur Beckett            12 Harding                25.48      25.21   3   5   
  2 Luke Ridder               12 Darien                 25.50      25.92   3   3   
  3 Aidan Muller              10 Darien                 27.00      26.03   2   1   
  4 Kiran Ebrahimi            11 Darien                 25.65      26.09   3 
  5 Jacob Hardy               10 Darien                 27.22      26.38   2 
  6 Luke Dehmel               11 Darien                 26.65      26.48   2 
  7 TJ Boucher                 9 Darien                 26.57      26.61   2 
  8 Mitchell Davis             9 Darien                 25.93      26.66   3 
  9 Giovanni Gerard           11 Harding                26.14      26.98   3 
 10 Luke Halvorsen             9 Darien                 26.50      27.13   2 
 11 Adrian Walker             11 Harding                25.74      27.15   3 
 12 George Martin              9 Darien                 28.00      27.79   1 
 13 Carmelo Mazzotta          11 Darien                 27.00      28.01   2 
 14 Chris Lia                 11 Darien                 28.82      28.97   1 
 15 Rollins Youte             10 Bridgeport C           29.90      29.41   1 
 -- Amir Brown                11 Bridgeport C                        DNS   1 
 -- Rodly Bonhomme            11 Bridgeport C                        DNS   1 
 -- Vincent Xu                12 Darien                 25.58        DNS   3 
 -- Jack Sarsen               11 Darien                 26.50        DNS   2 
 -- Jaydon Gelin              12 Bridgeport C           24.70        DNS   3 
 -- Davis Depp                10 Darien                 28.00        DNS   1 
 -- Alex Vogt                 11 Darien                 26.50        DNS   2 
 
Boys 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mitchell Davis             9 Darien                 57.70      59.51    5   
  2 George Martin              9 Darien                 59.38    1:02.56    3   
  3 Marcus Ashcraft            9 Darien               1:00.00    1:03.17    1   
  4 Peter Ferguson            10 Darien               1:00.82    1:03.49  
  5 Will Arrix                 9 Darien               1:02.13    1:05.08  
  6 Rollins Youte             10 Bridgeport C         1:07.30    1:10.42  
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pasquale Hoffman           9 Darien               2:29.57    2:28.85    5   
  2 James Collins             10 Darien               2:24.26    2:29.56    3   
  3 Aven Mallie                9 Darien               2:34.26    2:32.17    1   
 -- Hector Juarez             10 Bridgeport C         2:46.40        DNS  
 -- Aldo Juarez                9 Bridgeport C         2:47.80        DNS  
 -- Andrew Devens             11 Darien               2:25.05        DNS  
 -- Reid Hanson                9 Darien               2:40.00        DNS  
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 David Popson               9 Darien               5:45.29    5:36.83    5   
  2 Reid Hanson                9 Darien               5:40.00    5:38.13    3   
  3 Nicholas Liu              12 Darien               5:30.00    5:44.36    1   
  4 Jason Bellingham           9 Darien               5:45.56    5:47.33  
  5 Alexander DelVecchio      12 Darien               5:35.94    5:51.91  
 -- August Chickles           10 Darien               6:12.09        DNS  
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 David Popson               9 Darien                         13:26.39    5   
  2 Alexander DelVecchio      12 Darien                         13:31.54    3   
  3 Jason Bellingham           9 Darien                         13:35.69    1   
 
Boys 110 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Aidan Muller              10 Darien                 21.59      19.47    5   
  2 Marcus Ashcraft            9 Darien                 22.18      22.08    3   
  3 Noah Mobarik              11 Darien                 18.64      22.26    1   
  4 Jack Whipple               9 Darien                            22.66  
 -- Eamonn Gallagher          11 Darien                              DNS  
 
Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kiran Ebrahimi            11 Darien                 48.27      47.66   2   5   
  2 Luke Ridder               12 Darien                 48.75      48.24   2   3   
  3 Taswayne Anderson          9 Harding                47.70      48.41   2   1   
  4 Jonathan Jean             10 Harding                49.46      49.00   2 
  5 Noah Mobarik              11 Darien                 54.43      54.89   1 
  6 Jack Whipple               9 Darien                 55.11      55.48   1 
 -- Michael Hemmings          10 Bridgeport C           50.64        DNS   1 
 -- Aidan Muller              10 Darien                 48.74        DNS   2 
 -- Eamonn Gallagher          11 Darien                 48.43        DNS   2 
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Darien  'A'                                         47.52      51.47    5   
     1) Alex Vogt 11                    2) TJ Boucher 9                   
     3) Carmelo Mazzotta 11             4) Luke Halvorsen 9               
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Darien  'A'                                       4:10.00    4:13.65    5   
     1) Marcus Ashcraft 9               2) James Collins 10               
     3) Peter Ferguson 10               4) Nicholas Liu 12                
 -- Darien  'B'                                                      DNS  
     1) George Martin 9                 2) Will Arrix 9                   
     3) Jack Whipple 9                  4) Andrew Devens 11               
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Darien  'A'                                      10:13.47   11:49.29    5   
     1) Andrew Devens 11                2) Pasquale Hoffman 9             
     3) David Popson 9                  4) James Collins 10               
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Davis Depp                10 Darien               5-00.00    5-06.00    4   
     5-02 5-04 5-06 5-08 
        O    O    O  XXX 
  1 Shaqur Beckett            12 Harding              5-06.00    5-06.00    4   
     5-04 5-06 5-08 
       XO    O  XXX 
 -- TJ Boucher                 9 Darien                               NH  
     5-02 
      XXX 
 -- Jonathan Jean             10 Harding              5-04.00         NH  
     5-02 
      XXX 
 -- Lucas De Graff            11 Darien               4-10.00        DNS  
 
Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Raphael Gomez             12 Bassick                        19-10.50    5   
      19-10.50  19-07.50  19-05.50           
  2 Will Morgan               12 Darien              17-08.00   19-09.75    3   
      18-06.25  19-09.75  FOUL         
  3 John Kitenge              12 Bassick                        18-04.50    1   
      FOUL  18-04.50  16-10         
  4 Luke Halvorsen             9 Darien              17-01.00   18-00.25  
      18-00.25  17-01.50  17-10         
  5 Carmelo Mazzotta          11 Darien              16-00.00   17-03.00  
      17-03  16-11  16-02.25         
  6 Jacob Hardy               10 Darien                         17-00.75  
      17-00.75  16-07.50  16-07         
  7 Vaughan Silcox             9 Darien              15-00.50   16-08.50  
      FOUL  16-08  16-08.50         
  8 Marvin Baptiste           12 Bridgeport C        18-07.00   16-03.50  
      16-03.50  FOUL  FOUL         
  9 Adrian Walker             11 Harding             17-09.00   15-06.00  
      13-03.75  15-06  14-09         
 10 Chris Lia                 11 Darien                         14-02.25  
      FOUL  FOUL  14-02.25         
 -- Stephen Carlo             11 Darien                             FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- Giovanni Gerard           11 Harding             14-10.00       FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- Shaqur Beckett            12 Harding             18-02.00        DNS  
 -- Vincent Xu                12 Darien              19-03.75        DNS  
 -- Michael Hemmings          10 Bridgeport C        16-06.00        DNS  
 -- Alex Vogt                 11 Darien              16-08.50        DNS  
 
Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Will Morgan               12 Darien              35-04.00   37-07.50    5   
      FOUL  FOUL  37-07.50         
  2 Marvin Baptiste           12 Bridgeport C        36-03.50   35-05.00    3   
      35-05  34-03  35-05         
  3 Luke Halvorsen             9 Darien                         33-10.00    1   
      32-02  FOUL  33-10           
  4 Carmelo Mazzotta          11 Darien              30-04.00   31-08.00  
      31-02.50  31-08  28-11         
  5 Giovanni Gerard           11 Harding             32-01.00  J31-08.00  
      30-06  FOUL  31-08         
 -- Luke Ridder               12 Darien              36-07.50        DNS  
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Michael Alvarez           11 Bridgeport C        35-04.00   33-09.50    5   
      33-03.50  33-09.50  32-06.50         
  2 Dominic Seibold           12 Darien              36-01.00   32-01.50    3   
      32-01.50  30-06  29-00         
  3 Hogan Riccio              11 Darien              27-03.00   26-06.00    1   
      26-02  26-04.50  26-06           
 -- Quinlan Daly              11 Darien              27-08.50        DNS  
 -- Abdul Mumuni              12 Harding                             DNS  
 -- Luke Dehmel               11 Darien              35-04.00        DNS  
 -- Will Dehmel               11 Darien              35-07.00        DNS  
 -- Sean Quick                11 Darien              32-09.00        DNS  
 
Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominic Seibold           12 Darien                114-00     117-11    5   
      106-04  112-08  117-11         
  2 Will Morgan               12 Darien                 95-11      88-02    3   
      88-02  FOUL  79-01         
  3 Hogan Riccio              11 Darien                 71-02      84-00    1   
      84-00  83-02  77-10         
  4 Michael Alvarez           11 Bridgeport C           80-09      82-00  
      82-00  FOUL  FOUL         
  5 Rodly Bonhomme            11 Bridgeport C           69-10      68-08  
      68-06  65-10  68-08           
 -- Sean Quick                11 Darien                 64-05        DNS  
 -- Abdul Mumuni              12 Harding                59-05        DNS  
 -- Michael Hemmings          10 Bridgeport C           59-05        DNS  
 -- Jack Sarsen               11 Darien                 76-02        DNS  
 -- Will Dehmel               11 Darien                 80-00        DNS  
 -- Quinlan Daly              11 Darien                 73-03        DNS  
 
Boys Javelin Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Dominic Seibold           12 Darien                150-06     143-08    5   
      FOUL  143-08  127-04         
  2 Jack Sarsen               11 Darien                124-03     121-02    3   
      120-05  121-02  114-00         
  3 Hogan Riccio              11 Darien                104-06     104-04    1   
      104-04  97-05  93-10         
  4 Alex Vicente              12 Bridgeport C           94-09      79-08  
      79-08  74-01  78-07         
  5 Michael Alvarez           11 Bridgeport C           73-06      65-03  
      65-03  FOUL  FOUL           
 -- Abdul Mumuni              12 Harding                62-03        DNS  
 -- Sean Quick                11 Darien                 75-06        DNS  
 -- Will Dehmel               11 Darien                112-02        DNS  
 -- Will Morgan               12 Darien                146-06        DNS  
 -- Quinlan Daly              11 Darien                110-08        DNS  
 
                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Darien                      82        2) Harding                    17   
    3) Bassick                      1                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Darien                     110        2) Bassick                    11   
    3) Harding                     10        4) Bridgeport Central          9